10 Küçük Otobüs – Oyun Şarkıları | KiiYii Türkçe | Çizgi Film – Bebek Şarkıları

0 0
Read Time:1 Minute, 59 Second

10 Küçük Otobüs - Oyun Şarkıları | KiiYii Türkçe | Çizgi Film - Bebek Şarkıları

KiiYii’den çocuklara 1’den 10’a kadar saymayı öğreten bu şarkıyı keşfet! Bu eğitici çocuk şarkısında okul öncesi çocuklar sayı saymayı ve rakamları eğlenerek öğrenecek.

🎮 ABONE OL ve KiiYii’nin maceralarına katıl!► https://bit.ly/KiiYiiEnglish

🪁En yeni oyun şarkılarında Kii ve Yii’ye eşlik edin ve birlikte oynayın! ► https://bit.ly/KiiYiiGames

KiiYii’nin bölümünü izle!

Oyun şarkılarının keyfini çıkarın ve kurallarını öğrenin, sıralama alıştırmaları yapın, vücudunuzu hareket ettirin!

Okul öncesi çocuklara yönelik bu bilimkurgu animasyon serisinde Kii ve Yii ünlü çocuk oyunlarını oynuyor, geleceğe yolculuk ediyor ve arabaya dönüşen robotlara kadar birçok yeni arkadaşla tanışıyor!
________________________________________________________
🎮 KiiYii çocuk şarkılarını dinle ve videolarını izle!

🪁KiiYii’nin EN İYİLERİ! ► https://www.youtube.com/watch?v=iw_rjtQWp8U&list=PLXxALhz0pKItG6X9F3Os_OseE2kB3Zzgs

🪁EĞİTİCİ ÇOCUK ŞARKILARI ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLXxALhz0pKItVeSUa5fgZPT55in8vahGy

🪁KiiYii ŞARKI DERLEMELERİ! ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLXxALhz0pKIts3a5QVin9NE5o9w1Sz7ZW
________________________________________________________
🪀Oynatma Listesi🪀

00:00 10 Küçük Otobüs
01:33 1’den 20’ye Sayalım
03:15 Bin Arabana
05:04 Vadideki Çiftçi
06:30 Otobüsün Tekerleri
08:47 Otobüsün Tekerleri 2
11:14 Çuf Çuf Tren
13:40 Canavar Diye Bir Şey Yok
16:19 Hayvan Sesleri
18:16 Renkler ve Nesneler
19:55 Mutlu Yıllar
21:40 Dondurma
23:11 Yağmur Yağsın
25:15 Giyinmeyi Öğreniyorum
27:16 Kara Koyun
28:51 Yumurta Kafa
30:08 Renkler Treni
32:24 Banyo Şarkısı
34:07 Mary’nin Kuzusu
36:03 Üç Yavru Kedi
37:57 Parmak Ailesi
39:07 5 Küçük Ördek
41:27 Küçük Çoban
43:02 Kedi Bey
45:34 Evet Baba
47:29 Ninni
49:38 10 Minik Uykuda
52:41 5 Küçük Maymun
54:47 Vrak Dedi Kurbağa
56:26 6 Küçük Ördek

🎤Şarkıya Eşlik Et!🎤

Bir küçük, iki küçük, üç küçük otobüs
Dört küçük, beş küçük, altı küçük otobüs
Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük otobüs
On küçük otobüs

Bir küçük, iki küçük, üç küçük otobüs
Dört küçük, beş küçük, altı küçük otobüs
Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük otobüs
On küçük otobüs
________________________________________________________

🎮 TAKİP ET!
IG @moonbugentertainment : https://www.instagram.com/moonbugentertainment/
FB @MoonbugEntertainment : https://www.facebook.com/MoonbugEntertainment

Moonbug Hakkında:
Dünyadaki en popüler çocuk filmlerinin bazılarının arkasında Moonbug Entertainment vardır. Moonbug’un şovları arasında dünya çapında ses getiren CoComelon, Blippi, Little Baby Bum, My Magic Pet Morphle, Supa Strikas, Go Buster, Playtime with Twinkle, Gecko’s Garage, ARPO ve daha fazlası yer alır. Moonbug’ın filmleri, tüm büyük yayın platformlarında 27 dilde mevcuttur.

#ÇocukOyunları #KiiYii #OyunŞarkıları #OynaveÖğren #HareketeGeç #ÇocuklariçinOyunlar

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
© 2022 Çocuk Şarkıları Ve Eğitim Videoları - WordPress Theme by WPEnjoy