Gecko Otobüste Mahsur Kalıyor 🚍|Gecko’nun Garajı – Çocuklar için Kamyonlar

0 0
Read Time:53 Second

Gecko Otobüste Mahsur Kalıyor 🚍|Gecko'nun Garajı - Çocuklar için Kamyonlar

Otobüs Bobby tamirhaneye geliyor. Tamirciler Bobby’yi tamir ediyor ama Bobby servisten çıkarken Gecko otobüsün üstünde kalıyor.

🐸Gecko’nun kanalına buradan abone olun: https://www.youtube.com/channel/UC6SCapg0Dl0hxOEh8B7UWBw?view_as=subscriber?sub_confirmation=1

Gecko’nun Garajı, müşterilerine özenle hizmet veren bir tamirhanedir. Neşeli tamirci Gecko ve güvenilir robot yardımcıları Mekanikler tarafından yönetilen garaj, şehirdeki tüm araçlarla ilgilenir ve sorunsuz çalışmalarını sağlar.

🐸Haftalık yeni GECKO bölümleri: https://www.youtube.com/playlist?list=PLF5SMHcDoYXyC92I5zmd1-lE4vTgJOzbA
____________________________
🐸Video oynatma listesi:

00:00 Gecko Otobüste
02:12 Yağmurlu Hava Yardımı
04:17 Bebek Kamyon Emziğini Kaybetti
06:22 Tekerlek karışıklığı
08:30 İkiz Otobüsler
10:34 Elektrikli Otobüs Bobby
12:42 Fiona’nın Süper Sireni
14:50 Anne Kamyon Herkesi Kurtarıyor
16:57 Eric Servise Geliyor
18:58 Geko dondu
20:57 Gecko Hasta Oldu
23:03 Otobüs Bobby Hasta
25:15 Oto Yıkamacılar
27:37 İtfaiye Arabası Eğlencesi
29:44 Bebek Kamyon’un İlk Ziyareti
____________________________
Gecko’nun Garajını inceleyin!
🚛Web sitesi ► https://www.toddlerfunlearning.com/geckos_garage/
🚛Facebook ► https://www.facebook.com/geckosgarageofficial/
🚛Instagram ► https://www.instagram.com/geckosgarageofficial/

#GeckonunGarajı #Kamyonlar #araçlar #ÇocukÇizgiFilmleri

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
© 2022 Çocuk Şarkıları Ve Eğitim Videoları - WordPress Theme by WPEnjoy